Топ продаж
-4%

Намет для кемпінгу Альтанка палатка туристична 380 х 190 х 220
9 499 ₴
9 099 ₴
- В наявності
- Код: GClux
+380 (95) 803-59-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шатер-намет Golden Catch Luxor для кемпінгу з антимоскітною сіткою (захист від сонця й комах). Коропова Палатка з 3 входами та спідницею по колу — дає змогу повноцінно захищати від дощу. З наружі на вікнах є рулонні штори. Ними можна регулювати мікроклімат усередині намету залежно від погодних умов. Багатофункціональність шатра дає змогу його використовувати на природі, на морі або на садовій ділянці як альтанку.
Намет виготовлений з антимоскітної сітки та матеріалу 68D 190T PU поліестеру з поліуретановим просоченням, шви герметизовані термоусадковою полімерною стрічкою. Тент обладнаний спідницею периметром.
Каркас: верхня частина — фіберглас 9.5 мм, нижня частина — метал 19 мм.
Намет виготовлений з антимоскітної сітки та матеріалу 68D 190T PU поліестеру з поліуретановим просоченням, шви герметизовані термоусадковою полімерною стрічкою. Тент обладнаний спідницею периметром.
Каркас: верхня частина — фіберглас 9.5 мм, нижня частина — метал 19 мм.
Характеристики:
- Висота: 220 см,
- 3 входи, ширина входу 190 см
- Вага: 11.0 кг,
- У складі: 79 х 34 х 34 см
- Матеріал стельової частини — 68D 190Т PU поліестер витримує стовп води не менш ніж 1500 мм
- Матеріал стін — антимоскітна сітка + 68D 190Т PU поліестер
- Каркас — трубки з фібергласу діаметром 9.5 мм, сталь d = 19 мм
- Три входи
- Розмір встановленого намету 380 х 380 х 220
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Посилені кути, Штормові відтяжки |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Golden Catch |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 10.9 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 380 см |
| Висота | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 099 ₴







