
Термосумка 38 л ізотермобокс Сумка холодильник Сумка для прикорму наживок
1 348 ₴
- В наявності
- Код: boy1
+380 (95) 803-59-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка рибальська, похідна. Якісна сумка-холодильник. Зовнішній матеріал Оксфорт D600, всередині фольгований відбивач із внутрішнім термоізоляційним ущільнювачем. Об'єм основного без додаткових — 38 л. Розмір основного відділення без дод. кишень (50*30*30 см). Має високі характеристики зберігання холоду. Є регульований плечовий ремінь і ручки для перенесення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boya By |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 38 л |
| Вага | 510 г |
| Колір | Зелений |
| Особливості термосумки | Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 348 ₴








