
Сигналізатори клювання в кейсі з пейджером 4+1 Shark
2 649 ₴
- В наявності
- Код: sh4-1
+380 (95) 803-59-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір сигналізаторів клювання з пейджером 4+1 Shark. Сигналізатори Шарк. Сигналізатори з пейджером для риболовлі.
Набір електронних сигналізаторів клювання, гарної якості комплект із 4 сигналізаторів і пейджера. Сигналізатори добре захищені від вологи та дощу, безвідмовно працюють у різних погодних умов. Постачається в спеціальному захисному кейсе.
Характеристики та особливості:
- Вологостійкий прогумований корпус.
- Регулювання гучності та тону, чутливості/перемикач вмик/вимк, індикація низького заряду батареї
- 1 яскравий светодиод
- Світлова та звукова індикація
- Вібрація пейджера
- Радіус радіосигналу до 150 метрів
- Вбудований передавач, що передає сигнал безпосередньо на пейджер
- Висока чутливість і кодування (256 код-сигналів) виключає можливість приймання інших пристроїв
- Елемент живлення сигналізаторів батарія 9V типу Крона (входить до набору –4 шт) і три мікропальчики для пейджера
- Є роз'єм під свингер.
Комплект постачання:
- Електронний сигналізатор клювання — 4 шт.
- Бездротовий приймач пейджер
- Батареї "Крона" 9v, 4 шт., елементи AAA-3 шт.
- Кейс для зберігання.
- Інструкція з експлуатації
- Лопатка для вилучення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Радіус дії | 150 м |
| Тип сигналізації | Акустична |
| Особливості | Кейс для транспортування, Живлення 9V, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону, Роз'єм для підключення сигналізатора, Сигналізація різним тоном, в залежності від напрямку руху ліски |
| Вага | 1 г |
| Стан | Новий |
| Розмір кейса | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 649 ₴







