
Набір сигналізаторів покльовки з пейджером і свингерами 8+1 Dr.Agon
4 499 ₴
- В наявності
- Код: Dr27b
+380 (95) 803-59-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір сигналізаторів поклейки з пейджером Dr.Agon
Професійний набір сигналізаторів обов’язковий аксесуар для вдалої риболовлі.
Особливості:
- Визначає тональність, гучність, чутливість
- пейджер з зворотним зв'язком
- дальність сигналу до 150м
- датчик освітлення
- сенсор видирання (антивор)
- Роз'єднані для з'єднання свингерів
- Пам' ять позначки
- нічне підсвічування
- Двадцять секундна пам' ять на останню поклею
Набір:
- Кейс для транспортування
- Харчування 9V
- Провідник для з’ єднання з сигналізатором
- Протилежний корпус
- Роз' єм для з' єднання сигналізатора
- Коригування висоти тону
- Коригування гучності
- Сигналізація різних тоном, залежно від напрямку руху ліски
- Ланцюжок з антикорозійним покриттям
Комплектація показана на фото.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1 г |
| Виробник | Dragon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Радіус дії | 150 м |
| Тип сигналізації | Акустична, Вібрація |
| Стан | Новий |
| Особливості | Кейс для транспортування, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону, Провід для підключення до сигнализатору, Металева кліпса, Живлення 9V, Сигналізація різним тоном, в залежності від напрямку руху ліски, Двадцяти секундна пам'ять на останню поклевку, Роз'єм для підключення сигналізатора, Роз'єм для підключення свінгера |
| Розмір кейса | |
| Висота | 5 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴




