Механічний сигналізатор клювання призначений для індикації клювання під час використання електронного сигналізатора. Під час увімкнення сигналізатора під час клювання загоряється лампочка в свингері. Показує клювання сторону берега або від берега. Рівень натягу волосіні регулюється пересуванням тягарців по штанзі свингера. Має під'єднання до електронного сигналізатора.
Особливості:
- набір зі змінним кольором діода, 7 варіантів
- Система фіксації штангу
- Під'єднання до електронного сигналізатора
- Перерізний вантаж на штанзі
- 2 рівня регулювання натягу свингера
- Штекер типу Extrajack — 2.5 мм
Не зайвим у наборі буде й кейс, у якому обов'язково потрібно зберігати свингери. Це допоможе запобігти їх поломці під час перевезення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boya By |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір свінгерів |
| Тип сигналізації | Оптична |
| Особливості | Провід для підключення до сигнализатору, Кейс для транспортування |
| Вага | 78 г |
| Стан | Новий |
| Розмір кейса | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴







