Компактна, міцна, стійка пластикова стійка для вудлищ. Дуже компактна розбірна стійка.
Підходить для зберігання вудлищ будинку або в гаражі, а також формування вітрин для
торгівлі. Має 16 комірок по 8 з кожного боку.
Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Колір чорний
- Виробник: EOS
- Кількість вудлищ: 16
- Тип: Тримач вудлища
- Висота: 90см
- Ширина: 20см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Максимальна висота | 90 см |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Тримач вудилища |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 40 см |
| Ширина в упаковке | 30 см |
| Висота в упаковці | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








