Набір сигналізаторів із пейджером Weida WW21-4 простий і практичний набір для коропового лову. Складається з чотирьох сигналізаторів і пейджера.
Головні особливості набору: 1) Наявність регулювань тону та гучності; 2) Наявність режиму "вібрація" у пейджера; 3) Живлення пейджера та сигналізаторів від батарей 9 вольтів "Крона"; 4) Роз'єм на сигналізаторі типу Extrajack –2.5 мм. для під'єднання елекронного свингера; 5) Чорний матовий корпус із захистом від води та вологи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Радіус дії | 200 м |
| Тип сигналізації | Акустична, Вібрація, Оптична |
| Стан | Новий |
| Особливості | Кейс для транспортування, Живлення 9V, Роз'єм для підключення сигналізатора, Регулювання висоти тону, Регулювання гучності |
| Розмір кейса | |
| Висота | 5 см |
| Ширина | 23 см |
| Довжина | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴






