
Набір сигналізаторів із пейджером WEIDA FA312 4+1 у кейсі
3 799 ₴
- В наявності
- Код: wFA312
+380 (95) 803-59-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір сигналізаторів із пейджером WEIDA FA312 4+1 у кейсі
Набір сигналізаторів клювання з пейджером — це мрія будь-якого рибалки! Адже за допомогою цих невеликих пристроїв Ви не пропустите жодного клювання! В комплекте 4 сигналізатора з центральним пейджером, які упаковані в спеціальний кейс. У кейсі зручно перевозити та зберігати сигналізатоти клювання. Живлення сигналізаторів і пейджера здійснюється від батарейок типу крона (до комплекту входять). Сигналізатори мають настроювання гучності, тональності й кожен має діод свого кольору. Корпус сигналізаторів і пейджера вологозахищені. Пейджер обладнаний режимом вібрації та спеціальними світлодіодами, що реагують на клювання.
Характеристики:
Радіус дії: до 200м; Великий світний ролик Знімні штормові обмежувачі; Тамблер вмик. / Вимк.; Яскраві діоди; Решіти: без звуку, вібро; Регулювання рівня гучності та тональність; Петання: батарейки; Звукова/LED індикація клювання; Розміри кейса (ДхШхВ): 32х22х4см. До комплектації входять: 1) 4 сигналізатори 2) Центральний пейджер 3) Батарейки 5) Захисний кейс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Радіус дії | 200 м |
| Тип сигналізації | Акустична, Вібрація |
| Особливості | Кейс для транспортування, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розмір кейса | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴







