Набір сигналізаторів із пейджером SAMS FISH 4 +1 в кейсе
Набір сигналізаторів клювання з пейджером — це мрія будь-якого рибалки! Адже за допомогою цих невеликих пристроїв Ви не пропустите жодного клювання! В комплекте 4 сигналізатора з центральним пейджером, які упаковані в спеціальний кейс. У кейсі зручно перевозити та зберігати сигналізатоти клювання. Живлення сигналізаторів і пейджера здійснюється від батарейок типу крона (до комплекту входять). Сигналізатори мають настроювання гучності, тональності й кожен має діод свого кольору. Корпус сигналізаторів і пейджера вологозахищені. Пейджер обладнаний режимом вібрації та спеціальними світлодіодами, що реагують на клювання.
Характеристики:
Радіус дії: 150 м;Великий світний ролик Знімні штормові обмежувачі; Тамблер вмик. / Вимк.; Яскраві діоди; Решіти: без звуку, вібро; Регулювання рівня гучності та тональність; Петання: батарейки ААА; Звукова/LED індикація клювання; Розміри кейса (ДхШхВ): 32 х 22 х 6 см. До комплектації входять: 1) 4 сигналізатори 2) Центральний пейджер 3) Батарейки 4) Штормові обмежувачі 5) Захисний кейс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1 г |
| Виробник | Sams Fish |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Радіус дії | 150 м |
| Тип сигналізації | Акустична, Вібрація |
| Стан | Новий |
| Особливості | Кейс для транспортування, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону |
| Розмір кейса | |
| Висота | 5 см |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 478 ₴






